Itchenor Sailing Club

Schools Week

Mon 26-Jun-2017 to Fri 30-Jun-2017

Firefly

FIREFLY PRACTICE RACE

Sail#: 26
Boat: Sherborne
Entrants: Ben Childerley, Ollie Croft
Points: 1
Sail#: 03
Boat: Tonbridge
Entrants: Dom Lewis, Oscar Wright
Points: 2.5
Sail#: 06
Boat: Burford
Entrants: Harry Barker, Ivan Pylee
Points: 2.5
Sail#: 37
Boat: Magdalen
Entrants: George Potter, Edmund Corker
Points: 4
Sail#: 01
Boat: Tonbridge
Entrants: Rory Fulton, Harry Tilling
Points: 5
Sail#: 13
Boat: Sevenoaks
Entrants: Nick Davies, Ed Salmon
Points: 6
Sail#: 45
Boat: Winchester
Entrants: Tx Firey, Foster Ng
Points: 7
Sail#: 35
Boat: Magdalen
Entrants: Lucy Greenwood, Tom Van Oss
Points: 8
Sail#: 05
Boat: PGS
Entrants: Charles Elliott, Joseph Bradley
Points: 9
Sail#: 36
Boat: Magdalen
Entrants: Eleanor Elder, Cyrus Ledru
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 46
Boat: Winchester
Entrants: Harry Johnstone, Gerrard Cloke Broure
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 47
Boat: Winchester
Entrants: Ryan Ghent, Kit Truscrom Eve
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 14
Boat: Sevenoaks
Entrants: Elias Machetto, Fedora Roma
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 15
Boat: Sevenoaks
Entrants: Oliver Kidd, Helen Jones
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 16
Boat: Sevenoaks
Entrants: Cossie Lewis, Issy Lewis
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 17
Boat: Sevenoaks
Entrants: Matt Caiger, Alexander Foglu
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 18
Boat: Winchester
Entrants: Miles Jones, Tiger Tellwright
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 19
Boat: JAGS
Entrants: Julia Mellors, Eveline Suer
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 20
Boat: JAGS
Entrants: Chloe Davies, Amelia Cummings
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 21
Boat: JAGS
Entrants: Catherine Law, Pandora Mackenzie
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 22
Boat: Dulwich
Entrants: Dom Taffs, Luke Cunningham
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 23
Boat: Dulwich
Entrants: Max Lams, Charlie Kearney
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 24
Boat: Stowe
Entrants: Alex Holmes, William Warde Norbury
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 25
Boat: Stowe
Entrants: Will Trumper, James Clark
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 02
Boat: Rugby
Entrants: Julian Fung, Elliott Marshall
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 04
Boat: Priors Field
Entrants: Alice Handley, Georgina Sim
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 07
Boat: Seaford
Entrants: Thomas Lawson, William Greaves
Code: DNF
Points: 47
Sail#: 08
Boat: Seaford
Entrants: Sebastian Ellingsen, Lily Henderson
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 09
Boat: Wellington
Entrants: Luli Shaw, Owen Evans
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 10
Boat: Seaford
Entrants: Oliver Randall May, Isobel Porter
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 11
Boat: Millfield
Entrants: Scarlett Manzoni, Octavia Greig
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 12
Boat: Millfield
Entrants: Charlie Mullins, Freddie Poore
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 38
Boat: Magdalen
Entrants: Nick Ng, Juliette Welham
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 39
Boat: RGS Guildford
Entrants: Oliver Perkins, Etienne Westphad
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 40
Boat: RGS Guildford
Entrants: Patrick Croghan, James Dickinson
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 41
Boat: RGS Guildford
Entrants: Nick Forbes, Freddie Cousins
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 42
Boat: RGS Guildford
Entrants: Max Male, Bryn Bennet
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 43
Boat: RGS Guildford
Entrants: Harry Blandford, Milo Coombs
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 44
Boat: RGS Guildford
Entrants: Alec Shackleton, Charlie Dorkins
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 27
Boat: Sherborne
Entrants: Freddie Last, Ben Fuller
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 28
Boat: Ardingly
Entrants: Zac Riley, Louis Inglefield
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 29
Boat: Ardingly
Entrants: Harry Tucker, Robbie Elliot
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 31
Boat: Oundle
Entrants: Ed Wilken, Louis de Gale
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 32
Boat: Oundle
Entrants: Edmund Burgess, Rufus Lee Browne
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 33
Boat: Oundle
Entrants: Harry Curtis, Milo Cliff
Code: DNS
Points: 47
Sail#: 34
Boat: Magdalen
Entrants: Adam Rathmell, Ezra Leake
Code: DNS
Points: 47

back